PROMOCJA 2024 – DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!

Thermo® 2.0 

Jedyny energooszczędny konwektor grzewczo-chłodzący 2 w 1, który natychmiast ogrzewa do 90 m² i obniża rachunki o 72%

Dzięki nowej technologii termo-ceramicznej™, obniża koszty rachunków o zaledwie 0,82 zł dziennie (mniej niż 25 zł miesięcznie) przy korzystaniu z niej przez cały dzień z pełną mocą.

Nowoczesny i elegancki design z podwójną możliwością użycia: można go przymocować do ściany lub używać z wygodnymi nóżkami, umieszczając go na podłodze.

Czy nadszedł czas, aby zmniejszyć zużycie gazu, biorąc pod uwagę wysokie rachunki? Dziś możesz to zrobić, ogrzewając swój dom energooszczędnym inteligentnym elektrycznym grzejnikiem konwektorowym ciepło/zimno (A++).

Thermo® wykorzystuje nową technologię termo-ceramiczną w połączeniu z termostatem Smart™, który sam reguluje ciepło i zużycie.

Ostatnie sztuki dostępne w 70%

Ze względu na liczne prośby oferta jest prawie wyprzedana, pospiesz się i wypełnij formularz, zanim się skończy!

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

359 zł

zamiast 859 zł 

W ZESTAWIE:

 • Zdalna kontrola
 • Termostat cyfrowy
 • Filtr Hepa®
 • Wsporniki mocujące
 • Kabel elektryczny z gniazdem 220V
 • Ilustrowana instrukcja obsługi

  Wypełnij formularz zamówienia

  KONIEC ZAPASÓW -70% 359 zł

  ⚠️W magazynie pozostało 5 sztuk!⚠️

  Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby potwierdzić zamówienie. Otrzymasz go w swoim domu w ciągu 1-2 dni roboczych od rozmowy telefonicznej.

   

  Ogrzewanie pomieszczeń przy 72% mniejszym zużyciu energii

  Cały system jest samoregulowany przez inteligentny termostat Smart™, który dostosowuje zużycie i ciepło w zależności od ogrzewanego pomieszczenia, wszystko automatycznie i bardzo wydajnie, drastycznie zmniejszając koszty energii.

   

  Ogrzewa domy i pomieszczenia o powierzchni do 90 m² w ciągu kilku minut

  Nowa technologia Thermo-ceramic zastosowana przez Thermo® wytwarza natychmiastowe ciepło, które jest w stanie ogrzać nawet bardzo zimne pomieszczenia w ciągu zaledwie kilku minut, zużywając przy tym jak najmniej energii.

   

  Aktywuj i zaprogramuj go nawet zdalnie

  Thermo®, oprócz trybów z wyświetlaczem dotykowym, jest wyposażony w wygodny pilot zdalnego sterowania. Możesz tworzyć programy i timery, włączać i wyłączać urządzenie z wygodnej sofy.

   

  Inteligentny i cichy nawet w nocy

  Dzięki programowi nocnemu Thermo® automatycznie przełączy się w tryb 0 decybeli, zapewniając całkowitą ciszę przy jednoczesnym ogrzewaniu domu.

  ŚREDNIA OCENA Z 12874 ZAKUPÓW - 4,8/5
  4.5/5

  OTO, CO MÓWIĄ NIEKTÓRZY Z NASZYCH KLIENTÓW:

  Katarzyna S.

  ✅Zakup zweryfikowany na 20/09/2023

  5/5

  Chciałem alternatywy dla gazu, ponieważ rachunki są skandaliczne i zaufałem temu grzejnikowi, nie myliłem się! Działa świetnie i ogrzewa cały dom w mniej niż 30 minut. Zamówiłem kolejny dla mojej mamy, biorąc pod uwagę tę okazyjną cenę! Polecam

  Paweł H.

  ✅Zakup zweryfikowany na 29/09/2023

  5/5

  Jestem inżynierem elektrykiem i słyszałem o tej energooszczędnej technologii i chciałem ją przetestować. Muszę powiedzieć, że działa bardzo dobrze i przewiduję, że w tym roku zużyję bardzo mało energii na ogrzewanie domu. W ogóle nie będę włączał grzejników! Ocena 10!

  Ana G.

  ✅Zakup zweryfikowany na 14/10/2023

  5/5

  Niesamowite, nie trzeba robić dziur ani dziwnych rur w ścianie. Zdecydowałem się używać go na podłodze i muszę potwierdzić, że działa dobrze i bardzo szybko się nagrzewa. Super polecam.

   

  Dzisiejsza oferta w cenie 359 zł obejmuje:

   

  NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI

  Zamów teraz i odbierz w domu w ciągu 1-2 dni za jedyne

  359 zł

  zamiast 859 zł 

  Ostatnie sztuki dostępne w 70%

   Wypełnij formularz zamówienia

   KONIEC ZAPASÓW -70% 359 zł

   ⚠️W magazynie pozostało 5 sztuk!⚠️

   grzejnik elektryczny, grzejnik, grzejnik konwektorowy, grzejnik ścienny, grzejnik ekonomiczny, grzejnik energooszczędny.

   Często zadawane pytania

   Gwarancja wynosi 2 lata. Należy zachować dowód zakupu, który zostanie wysłany wraz z przesyłką, i przechowywać go w miejscu uniemożliwiającym jego uszkodzenie.

   Ten produkt jest dostępny tylko online za pośrednictwem tej strony. Należy uważać na możliwe oszustwa poza tą stroną.

   Wysyłka trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

   Oczywiście. Aby zapewnić naszym klientom większe bezpieczeństwo, oferujemy płatność za pobraniem bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki.

   Oczywiście wewnątrz paczki znajduje się arkusz ze wszystkimi wskazówkami i numerami, pod którymi można zwrócić się o pomoc i zwrot kosztów.

   Thermo® 2.0

   Copyright © 2023 Heater®

    Jeżewska 33, 85-552 Bydgoszcz, Polska +48880239125 

    

   This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

   Artykuły, historie i recenzje zamieszczone na tej stronie stanowią “reklamę/reklamę”, więc podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym, aby dać wyobrażenie o potencjale (który jest zawsze warunkowy) tego, co jest przedstawione na następnej stronie (do której można dotrzeć, klikając linki w różnych artykułach) lub w formie iframe (skrypty włączone do naszej witryny i umożliwiające złożenie zamówienia na produkt lub usługę bezpośrednio na stronie).

   mail: [email protected]