50% DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Tactical Flashlight®

Potężna latarka taktyczna idealna do samoobrony i ekstremalnych sytuacji awaryjnych z systemem SOS i zdolna do oświetlania do 2000 metrów przez 12 kolejnych godzin dzięki wydajnemu akumulatorowi litowemu

Mały i lekki: można go nosić ze sobą, aby stawić czoła każdej sytuacji, od samoobrony po zwykłe biwakowanie.

Oferta wkrótce wygaśnie...

Twoja latarka już dziś

za jedyne 179 zł

zamiast 358 zł

  Wypełnij formularz zamówienia  Wypełnij niezobowiązujący formularz, a operator natychmiast skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić Twoje dane i odpowiedzieć na Twoje pytania.

  Miej go przy sobie w każdej sytuacji, ma niezwykłą moc, która pozwala zobaczyć dowolny obiekt lub krajobraz w nocy, tak jakby był oświetlony światłem dziennym, i może uratować Cię przed ekstremalnymi i niebezpiecznymi sytuacjami.

  Ta latarka jest idealna dla tych, którzy obawiają się ataku złodziei, szaleńców lub niebezpiecznych typów. Wystarczy wycelować ją w oczy napastnika i włączyć, a dzięki stalowej konstrukcji odpornej na uderzenia można jej użyć jako pałki do obrony.

  5 trybów mocy: Ekonomiczny, Średni – Migający – Stroboskopowy – Sygnał SOS. Przełączanie z jednego trybu na drugi odbywa się za pomocą dużego przycisku ON/OFF.

  Ruchoma część optyczna ze szkłem powiększającym umożliwia regulację zoomu w zakresie do 180 stopni lub zmniejszenie go do zaledwie kilku centymetrów.

  Będziesz bezpieczny w przypadku awarii zasilania! Wydajny akumulator litowy gwarantuje 12 godzin świecenia z pełną mocą (950 000 lumenów).

  Dzięki dołączonej szybkiej ładowarce można go w pełni naładować w mniej niż godzinę.

   

  Dlaczego ta latarka jest tak wyjątkowa?

  Jak złożyć zamówienie?

  Wypełnij formularz zamówienia swoimi danymi.

  Oddzwonimy w ciągu godziny, aby potwierdzić dane.

  Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 24/48 godzin.

  Zapłać bezpiecznie dopiero po otrzymaniu przesyłki.

  Opinie naszych klientów:

  Borys S.
  Borys S.
  Zakupiony 27/02/24
  Leggi Tutto
  Tę latarkę mam zawsze przy sobie, nigdy nie wiadomo, gdzie może się przydać! Raz uratowała mi skórę, gdy zepsuł mi się samochód w Apeninach!!! Może być również używana do samoobrony, ponieważ oślepia napastników! Ta latarka taktyczna jest naprawdę przydatna, a przede wszystkim jest wytrzymała, a bateria ma bardzo długą żywotność!
  Olgierd S.
  Olgierd S.
  Zakupiony 21/01/24
  Leggi Tutto
  Właśnie otrzymałem, aby podarować wnukowi. Bardzo dobrze wykonana latarka! Działa doskonale i ma kilka akcesoriów, w tym bardzo jasny punkt świetlny LED, który można również ładować jak telefon komórkowy i jak samą latarkę. Brawo! To, co podano w opisie produktu, zgadza się. Myślę, że kupię też jedną dla siebie. Naprawdę polecam!
  Lidia S.
  Lidia S.
  Zakupiony 21/03/24
  Leggi Tutto
  Bardzo mocna latarka, której używam każdego wieczoru, gdy spaceruję z moim psem, który mieszka na wsi. Zawsze obawiam się możliwych ataków ze strony zwierząt i ludzi, z tą latarką czuję się znacznie bezpieczniej.
  Precedente
  Successivo

  DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

  Twoja latarka już dziś

  za jedyne 179 zł

  zamiast 358 zł

  Oferta wkrótce wygaśnie...

   Wypełnij formularz zamówienia   Wypełnij niezobowiązujący formularz, a operator natychmiast skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić Twoje dane i odpowiedzieć na Twoje pytania.

   Oczywiście, jeśli nie będziesz zadowolony, będziesz miał 30 dni na skontaktowanie się z nami i zażądanie pełnego zwrotu pieniędzy za przedmiot.

   Tak, metodą najczęściej stosowaną przez naszych klientów jest bezpieczna płatność przy odbiorze przesyłki.

   Zamówienie zostanie dostarczone w ciągu maksymalnie 48 godzin od jego potwierdzenia.

   Tak, oprócz ustawowych dwóch lat, otrzymujesz również dodatkowe dwa lata gwarancji.

   Tak, możesz wypełnić formularz zamówienia i poczekać na telefon od jednego z naszych operatorów w celu uzyskania informacji i rozwiązania ewentualnych problemów.

   This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK Inc.

   Discaimer: Wyniki są subiektywne i mogą się różnić w zależności od osoby

   OSTRZEŻENIE: produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w ramach partnerstwa, więc nie jesteśmy ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który można znaleźć na naszej stronie. W związku z tym, w przypadku jakichkolwiek wniosków o zwrot pieniędzy lub innych problemów z produktami zamówionymi za pośrednictwem tej strony, należy zawsze zwracać się do oficjalnego sprzedawcy.  My jednak służymy pomocą i wsparciem.
   Produkty są recenzowane wyłącznie w celach informacyjnych: w żaden sposób nie można zagwarantować określonych wyników, szanse powodzenia jakiegokolwiek wyniku różnią się w zależności od klienta. 
   Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie można go zatem uznać za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia i recenzje na tym blogu zostały znalezione w Internecie, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, poinformuj nas o tym, a zostaną one niezwłocznie usunięte.