50% DO VYČERPANIA ZÁSOB

Summer Shield®

Vychutnajte si svoj vonkajší priestor s altánkom s rozmermi 3x3 metre s rýchlym otváraním, jednoduchou prepravou a zaručenou stabilitou so záťažou, ktorá je súčasťou balastu, aby ste si mohli vychutnať každý okamih na čerstvom vzduchu.

Namontujte to za okamih a okamžite si vytvorte svoju oázu na otvorenom priestranstve

Ponuka končí...

Dnes váš altánok

+ Holde taška

iba za 109 EUR

namiesto 218 EUR

  Vyplňte objednávkový formulár  Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.
  Konštrukcia je navrhnutá tak, aby vydržala, je ideálna na terasy, záhrady a vonkajšie akcie. Jeho robustnosť zaručuje nielen kvalita použitých materiálov , ale aj možnosť ukotvenia k zemi pomocou špeciálne kolíkyi, vďaka čomu je vaša oblasť chránená pred vetrom a nestabilitou. Navyše vďaka 4 predradníkom, ktoré sú súčasťou balenia, môžete zaistiť, že váš altánok zostane pevne ukotvený v každej situácii.
  Altánok SummerShield® je dokonalým riešením pre tých, ktorí hľadajú praktickosť a rýchlosť bez toho, aby obetovali kvalitu! Vďaka svojmu inteligentnému dizajnu a intuitívnej štruktúre je zostava je vánok. V niekoľkých jednoduchých krokoch si môžete nastaviť chránený priestor a naplno využiť každú chvíľu vonku.
  Koľkokrát by sme najradšej strávili celý deň v našej záhrade, no pre pražiace slnko či možnosť dažďa to nebolo možné. Tkanina SummerShield® Gazebo má inovatívnu technológiu odolnú voči UV lúčom slnka a nedovolí, aby dažďová voda prenikla dovnútra.
  S naším inovatívnym dizajnom v troch krokoch sa zostavenie altánku stane detskou hrou. Jednoducho otvorte rám, namontujte kryt a nastavte požadovanú výšku. Je to také jednoduché, že to zvládne aj dieťa! A čo je na tom najlepšie? Nie je potrebné žiadne vybavenie. Užite si vonkajší priestor bez stresu.

  V čom je jedinečný a výnimočný?

  Ako si objednáte?

  Vyplňte objednávkový formulár svojimi údajmi.
  Do hodiny vám zavoláme späť a údaje potvrdíme.
  Počkajte 24/48 hodín na doručenie balíka.
  Plaťte bezpečne, až keď ho dostanete.

  Hodnotenie zákazníkov:

  Mária D.
  Mária D.
  Zakúpené 27/02/24
  Leggi Tutto
  Zriadenie tohto vonkajšieho altánku bolo jednoduché. Väčšinu montáže som zvládol sám. Hlavným dôvodom, prečo som si vybral tento altánok, bol tieň a ten vyniká vo všetkých aspektoch. Tieň, ktorý poskytuje, je dostatočný a umožňuje mi užívať si terasu bez obáv zo slnečného žiarenia.
  Katarína S.
  Katarína S.
  Zakúpené 21/01/24
  Leggi Tutto
  Altánok je kvalitný a vodotesný. Je veľmi jednoduché postupovať podľa návodu. Kvalita poťahu je tiež veľmi dobrá. S cenou a taškami som spokojná. Vyzerá dobre na mojom dvore.
  Tomáš F.
  Tomáš F.
  Zakúpené dňa 21/03/24
  Leggi Tutto
  Páči sa mi, že je veľký. Dokonale sa hodí a zapadá do mojej záhrady. Veľmi sa mi páči priestor, ktorý má vo vnútri, a to, aký je veľký. Veľmi ľahko sa používa. Teraz si môžem užívať leto bez toho, aby som sa spálila.
  Precedente
  Successivo

  DO VYPREDANIA ZÁSOB

  Dnes váš altánok

  + Holde taška

  iba za 109 EUR

  namiesto 218 EUR
  Ponuka končí...

   Vyplňte objednávkový formulár   Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.
   Samozrejme, ak nie ste spokojní, máte 30 dní na to, aby ste nás kontaktovali a požiadali o vrátenie peňazí za celý tovar.
   Ano, najobľúbenejším spôsobom, ktorý naši zákazníci používajú, je bezpečná platba pri doručení zásielky.
   Objednávku dostanete najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky..
   Áno, okrem zákonnej dvojročnej záruky získate aj ďalšiu dvojročnú záruku.
   Áno, môžete vyplniť objednávkový formulár a počkať na telefonát niektorého z našich operátorov, ktorý vám poskytne informácie a vyrieši prípadné problémy.
   Contatti

   Servizio clienti disponibile:
   dal Lunedì al Sabato delle 9 alle 20

   +39 3451401222

   Informazioni

   Genius Spa – Via Lavandaie del B. 193 

   25100 Brescia BS

   P.iva 938655289

   Condizioni di Vendita
   Informativa sulla Privacy
   Politica sui Cookies

   Copyright © 2024 Genius®

   This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

   Articoli, storie e recensioni raccontante in questo sito rappresentano delle ”advertorial/pubblicità” per cui quanto riportato serve a solo scopo informativo per far comprendere il potenziale (che rimane comunque sempre un condizionale) di quanto poi illustrato nella pagina seguente (a cui si arriva cliccando sui link presenti nei vari articoli) o nel form iframe (script incorporati sul nostro sito e che permettono di effettuare un ordine di un prodotto o servizio direttamente sul sito stesso).