50% DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Summer Shield®

Užijte si svůj venkovní prostor s altánem o rozměrech 3x3 metry s rychlým otevíráním, snadnou přepravou a zaručenou stabilitou se zátěžemi, které jsou součástí balení, a užijte si každý okamžik venku.

Složte jej během okamžiku a okamžitě vytvořte svou venkovní oázu

Nabídka končí...

Dnes váš altánek

+ Homage the Bag

pouze za 2,757.00 CZK

namísto 4,757.00 CZK

  Vyplňte formulář a objednejte si. Zavoláme vám zpět do 10 minut.

  ⚠️Zbývá 5 kusů na skladě!⚠️

  Vyplňte nezávazný formulář a operátor vás bude okamžitě kontaktovat, aby potvrdil vaše údaje a zodpověděl vaše dotazy.

  Struktura je navržena tak, aby vydržela dlouho, je ideální pro terasy, zahrady a venkovní akce. Její robustnost je zajištěna nejen kvalitou materiálů použitých, ale také možností ukotvení k zemi speciálními kolíky, což chrání vaši oblast před větrem a nestabilitou. Navíc, díky 4 závažím, můžete zajistit, že váš altán zůstane pevně ukotven v jakékoli situaci.
  Letní stan SummerShield® je perfektním řešením pro ty, kdo hledají praktičnost a rychlost bez obětování kvality! Díky svému chytrému designu a intuitivní konstrukci je sestavení hračkou. Během několika jednoduchých kroků můžete vytvořit svůj chráněný prostor a naplno si užít každou chvíli venku.
  Kolikrát jsme si přáli strávit celý den ve své zahradě, ale kvůli palčivému slunci nebo možnosti deště to nebylo možné. Tkaniny stanu SummerShield® mají inovativní technologii odolnou proti UV záření slunce a neumožňují pronikání dešťové vody dovnitř.
  S naším inovativním designem ve třech fázích se sestavování tvého stanu stane hrou pro každého. Stačí otevřít rám, namontovat plachtu a nastavit požadovanou výšku. Je to tak snadné, že by to zvládl i dítě! A nejlepší na tom? Není potřeba žádné vybavení. Užij si svůj venkovní prostor bez stresu.

  V čem je jedinečný a výjimečný?

  Jak se objednává?

  Vyplňte objednávkový formulář svými údaji.
  Do hodiny vám zavoláme zpět a údaje potvrdíme.
  Počkejte 24/48 hodin, než bude balíček doručen.
  Plaťte bezpečně, až když ji obdržíte.

  Hodnocení zákazníků:

  Helen K.
  Helen K.
  Zakoupeno dne 27/02/24
  Leggi Tutto
  Sestavení tohoto venkovního altánu bylo snadné. Většinu montáže jsem zvládl sám. Hlavním důvodem, proč jsem si tento altán vybral, byl stín, a ten vyniká ve všech ohledech. Stín, který poskytuje, je dostatečný a umožňuje mi užívat si terasu bez obav ze slunečního svitu.
  Stevie W.
  Stevie W.
  Zakoupeno dne 21/01/24
  Leggi Tutto
  Altán je kvalitní a vodotěsný. Je velmi snadné postupovat podle návodu. Kvalita potahu je také velmi dobrá. S cenou a taškami jsem spokojená. Vypadá dobře na mém dvoře.
  José F.
  José F.
  Zakoupeno dne 21/03/24
  Leggi Tutto
  Líbí se mi, že je velký. Hodí se k mé zahradě a perfektně do ní zapadá. Moc se mi líbí, jaký má uvnitř prostor a jak je velký. Velmi snadno se používá. Nyní si mohu užívat léto, aniž bych se spálila.
  Precedente
  Successivo

  DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Dnes váš altánek

  + Homage the Bag

  pouze za 2,757.00 CZK

  namísto 4,757.00 CZK
  Nabídka končí...

   Vyplňte formulář a objednejte si. Zavoláme vám zpět do 10 minut.

   ⚠️Zbývá 5 kusů na skladě!⚠️

   Vyplňte nezávazný formulář a operátor vás bude okamžitě kontaktovat, aby potvrdil vaše údaje a zodpověděl vaše dotazy.
   Jestliže nejste spokojeni, máte samozřejmě 30 dní na to, abyste nás kontaktovali a požádali o vrácení plné částky za zboží.
   Ano, nejoblíbenějším způsobem, který naši zákazníci používají, je bezpečná platba při doručení zásilky.
   Objednávku obdržíte nejpozději do 48 hodin od potvrzení objednávky..
   Ano, kromě 2 let ze zákona budete mít také další 2letou záruku.
   Ano, můžete vyplnit objednávkový formulář a počkat na telefonát některého z našich operátorů, kterého můžete požádat o informace a vyřešit případné problémy.
   Contatti

   Servizio clienti disponibile:
   dal Lunedì al Sabato delle 9 alle 20

   +39 3451401222

   Informazioni

   Genius Spa – Via Lavandaie del B. 193 

   25100 Brescia BS

   P.iva 938655289

   Condizioni di Vendita
   Informativa sulla Privacy
   Politica sui Cookies

   Copyright © 2024 Summer Shield®

   This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

   Articoli, storie e recensioni raccontante in questo sito rappresentano delle ”advertorial/pubblicità” per cui quanto riportato serve a solo scopo informativo per far comprendere il potenziale (che rimane comunque sempre un condizionale) di quanto poi illustrato nella pagina seguente (a cui si arriva cliccando sui link presenti nei vari articoli) o nel form iframe (script incorporati sul nostro sito e che permettono di effettuare un ordine di un prodotto o servizio direttamente sul sito stesso).