PLATBA NA DOBIERKU + RÝCHLE DODANIE

HeatPro® 2.0 

Inovatívny prenosný krb s realistickým efektom dreva, ktorý okamžite vyhreje až 120 m2 a zníži vaše účty za elektrinu o 93 %.

Je vybavený ochranou proti prehriatiu, chladnými dotykovými povrchmi a bezpečnostným spínačom proti nakloneniu. Znižuje vaše účty tým, že pri celodennom používaní na plný výkon miniete len 0,8 eurocentov denne (menej ako 6 € mesačne)

Moderný, elegantný dizajn so skutočne pôsobivým realistickým efektom. Vyzerá ako skutočný krb. Môžete ho používať s pohodlnými nožičkami tak, že ho jednoducho položíte na zem.

Je čas znížiť spotrebu elektrickej energie vzhľadom na vysoké účty za energie? Dnes tak môžete urobiť vykurovaním svojho domova pomocou energeticky úsporného (A+++) elektrického krbového vykurovania HeatPro® 2.0.

 

PROMO AKTIVOVANÉ 2024

Posledné kusy k dispozícii so 70%

Vzhľadom na početné žiadosti je ponuka takmer vypredaná, poponáhľajte sa a vyplňte formulár skôr, ako sa skončí!

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO PRÍLEŽITOSŤ

Objednajte si ho teraz a dostanete ho domov do 1-2 dní len za

94€

namiesto 313,97€ 

ZAHŔŇA:
 • Diaľkové ovládanie
 • Digitálny termostat
 • Upevňovacie konzoly
 • Elektrický kábel so zásuvkou 220 V
 • Ilustračný návod na použitie
 

  Vyplňte objednávkový formulár

  Čo najskôr vás budeme kontaktovať a potvrdíme vám objednávku. Dostanete ju k vám domov do 1-2 pracovných dní od vášho telefonátu.

   

  Vykurovanie miestností s 93 % nižšou spotrebou energie

  Celý systém sa sám reguluje pomocou inteligentného termostatu Smart™ so 4 úrovňami intenzity, ktorý upravuje spotrebu a teplo podľa vykurovanej miestnosti, čím znižuje náklady na energiu.

   

  Vyhrieva domy a miestnosti do 120 m² za niekoľko minút

  V porovnaní s klasickými krbmi neprodukuje dym ani prach a môže sa používať bezpečne a ekologicky. Vyvíja okamžité teplo, ktoré dokáže vyhriať aj veľmi chladné miestnosti v priebehu niekoľkých minút.

   

  Inteligentný a tichý aj v noci

  Zaručuje úplné ticho a zároveň vyhrieva dom. Neruší spánok detí a neuvoľňuje žiadne škodlivé látky.

  PLATBA NA DOBIERKU + RÝCHLE DODANIE

  PRIEMERNÝ POČET HLASOV Z 12874 NÁKUPOV - 4.8/5
  4.5/5

  TU JE TO, ČO HOVORIA NIEKTORÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI:

  Jakub G.

  ✅Nákup Overené na 23/10/2023

  5/5

  Kachle v tvare komína, musím povedať, krásne. Elegantné v obývacej izbe, ale aj veľmi pohodlné, pretože v okamihu zahrejú dom. Vyrobené z liatiny sa neprehrievajú, takže na ne môžete položiť knihy alebo vázy. Moje mačky po ňom lezú. Realistický plameň, ako uvádza predávajúci. Odporúčame

  Matej B.

  ✅Nákup Overené na 13/09/2023

  5/5

  Nečakal som, že bude dom vykurovať tak rýchlo a účet za elektrinu zostane nízky. Skutočne veľmi dobrá kúpa. Sporák je pekný a robustný a môžete ho prenášať po dome. Beriem si ho so sebou, keď musím šiť. Hodnotenie 10!

  Lucia G.

  ✅Nákup Overené na 25/09/2023

  5/5

  Úplne sa mi to páči! Dodané včas (tesne pred sviatkami) a dobre zabalené. Ľahko sa používa a poskytuje skvelé teplo. Je tam realistický vzhľad, ktorý dotvára atmosféru. Termostat funguje perfektne. Je tichý a nespôsobuje žiadne nepríjemné pocity. Pridal som trubicu, aby to bolo realistickejšie. skvelá kúpa!

   

  Dnešná ponuka na 94€ zahŕňa:

  PROMO AKTÍVNE 2024

  NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO PRÍLEŽITOSŤ

  Objednajte si ho teraz a dostanete ho domov do 1-2 dní len za

  94€

  + PLATBA NA DOBIERKU
  namiesto 313,97€ 
  Posledné kusy k dispozícii so 70%

   Vyplňte objednávkový formulár

   Čo najskôr vás budeme kontaktovať a potvrdíme vám objednávku. Dostanete ju k vám domov do 1-2 pracovných dní od vášho telefonátu.

   stufa elettrica, riscaldatore, termoconvettore, termoconvettore a muro, riscaldatore risparmio, stufa a risparmio energetico.

   Často kladené otázky

   Záruka je 2 roky. Uschovajte si doklad o kúpe, ktorý vám bude zaslaný spolu so zásielkou, a uložte ho na mieste, kde sa nemôže poškodiť.

   Tento produkt je dostupný iba online na tejto stránke. Pozor na možné podvody mimo tejto stránky.

   Preprava zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni.

   Samozrejme. Aby sme našim zákazníkom poskytli väčšiu istotu, ponúkame možnosť platby na dobierku priamo kuriérovi pri doručení zásielky.

   Samozrejme, vo vnútri balíka nájdete list so všetkými pokynmi a číslami, na ktorých môžete požiadať o pomoc a vrátenie peňazí.

   HeatPro® 2.0 

   Copyright © 2023 Thermo®

   Táto stránka nie je súčasťou webovej stránky spoločnosti Facebook ani spoločnosti Facebook Inc. Okrem toho. Táto stránka NIE JE schválená spoločnosťou FACEBOOK je ochrannou známkou spoločnosti FACEBOOK, Inc.

   Články, príbehy a recenzie na tejto stránke sú “reklamné/reklamné”, takže uvedené informácie slúžia len na informačné účely, aby ste pochopili potenciál (ktorý je vždy podmienený) toho, čo sa zobrazuje na nasledujúcej stránke (na ktorú sa dostanete kliknutím na odkazy v rôznych článkoch) alebo vo formulári iframe (skripty vložené na našej stránke, ktoré vám umožňujú objednať si produkt alebo službu priamo na stránke).

    

   .