50% DO VYČERPANIA ZÁSOB

Gisam™

Čistenie bez obmedzení: akumulátorový tlakový čistič, ktorý si môžete vziať vždy so sebou! Výkonne odstraňuje nečistoty z áut, podláh a záhrad

Könnyű tisztítás: bárhol használható, nincs szükség fix vízvételi pontokra, csak egy vödörre.

Zostáva už len niekoľko kusov

Dnes Gisam™ tvoj

iba 69€

namiesto 138€

  Vyplňte objednávkový formulár  Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.

  Prenosný vysokotlakový čistič, ktorý možno použiť kdekoľvek na jednoduché umytie čohokoľvek bez plytvania vodou. S jedným vedrom odstráni nečistoty aj zo záhradných tehál vďaka svojmu výkonu a rôznym tryskám.

  Dôkladne čistí a odmasťuje všetky povrchy a zanecháva vaše auto lesklé a čisté, kedykoľvek si to želáte. Neutrácajte ďalšie peniaze za umývanie auta, naša vysokotlaková umývačka dodá vášmu autu lesk.

  Inovatívny samoabsorpčný systém, pri ktorom používate len jedno vedro a o zvyšok sa postaráme my s kompletnou sadou dodávanou priamo od spoločnosti.

  Veľmi výkonný motor s tlakom 30 barov na hlbšie čistenie s 2 zabudovanými 21 V 2,0 Ah batériami, ktoré zaručujú dlhý čas prevádzky bez zastavenia a bez námahy.

   

  Čím je Gisam™ taký výnimočný?

  Ako si objednáte?

  Vyplňte objednávkový formulár svojimi údajmi.

  Do hodiny vám zavoláme späť a potvrdíme podrobnosti.

  Na doručenie si vyhraďte 24/48 hodín.

  Bezpečne zaplaťte až po prijatí výrobku.

  Recenzie zákazníkov:

  Adam S.
  Adam S.
  Zakúpené 27/04/24
  Leggi Tutto
  Som veľmi spokojný s mojím nákupom, skúšal som to a je to perfektné pre moje potreby: auto, koberec a podlahové spoje. Rýchle dodanie a dobre zabalený balík od spoľahlivého predajcu 👍.
  Antonín R.
  Antonín R.
  Zakúpené 21/04/24
  Leggi Tutto
  Prenosná tlaková umývačka Gisam 435 PS je pohodlná a funkčná. Balenie pozostáva z tašky s užitočným príslušenstvom. Plasty a konštrukcia pištole sú dobre spracované. Je vhodná pre tých, ktorí potrebujú čistiť miesta, kde nie je elektrina alebo kde nie je dostatok priestoru. Predajca má veľmi dobrú povesť a venuje pozornosť potrebám zákazníka.
  Denisa M.
  Denisa M.
  Zakúpené dňa 20/04/24
  Leggi Tutto
  Vodný prúd je pomerne silný, používam ho tak, že ťahám vodu z vedra, takže je pohodlný a univerzálny na rýchle čistenie mimo auta, ako aj ako riešenie na čistenie malých vonkajších plôch.
  Precedente
  Successivo

  DO VYČERPANIA ZÁSOB

  Dnes Gisam™ tvoj

  iba 69€

  namiesto 138€
  Zostáva už len niekoľko kusov

   Vyplňte objednávkový formulár   Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.

   Samozrejme, ak nie ste spokojní, máte 30 dní na to, aby ste nás kontaktovali a požiadali o vrátenie plnej sumy za tovar.

   Áno, naši zákazníci najčastejšie používajú bezpečnú platbu pri doručení zásielky.

   Objednávku dostanete najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

   Áno, okrem dvoch rokov podľa zákona získate aj ďalšie dva roky záruky.

   Áno, môžete vyplniť objednávkový formulár a počkať na telefonát niektorého z našich operátorov, ktorý vám poskytne informácie a vyrieši prípadné problémy.

   Contact

   Customer service available:

   9 a.m. to 8 p.m. Monday through Saturday

   +34 3451401222

   Information

   Genius Spa – Via Lavandaie del B. 193 

   25100 Brescia BS

   Va t938655289

   Term &  Conditions
   Privacy Policy
   Cookies Policy

   Copyright © 2024 Gisam®

   This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

   Articles, stories, and reviews recounted on this site represent “advertorials/advertorials” so what is reported is for informational purposes only to get a sense of the potential (which always remains conditional, however) of what is then illustrated on the following page (which can be reached by clicking on the links in the various articles) or in the iframe form (scripts embedded on our site and which allow you to place an order for a product or service directly on the site itself).