50% DO VYČERPANIA ZÁSOB

EcoLight®

Výkonné solárne pouličné lampy s 350 000 lúmenmi na osvetlenie záhrad a príjazdových ciest s nulovými nákladmi 365 dní v roku vďaka solárnej energii

Solárne pouličné lampy vybavené vnútornou batériou, ktorá sa dobíja aj počas najtmavších a najoblačnejších dní, sa dajú nainštalovať za 10 minút a nepotrebujú elektrickú energiu; sú ideálne na zimné obdobie, keď môžu osvetľovať a odháňať votrelcov.

Ponuka sa končí...

Dnes je EcoLight® váš

len za 69 €
namiesto 138 €

  Vyplňte objednávkový formulár  Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.

  Osvetlenie ulíc a parkovísk na zabránenie drobným nehodám a poškodeniu áut, domácich záhrad na zabránenie narušiteľom a zlomyseľným votrelcom, štadiónov a všetkých vonkajších aktivít s nulovými nákladmi, ideálne tam, kam sa elektrina nedostane.

  Inštalácia je veľmi jednoduchá vďaka kompletnej súprave a dodaným pokynom, ktoré uľahčujú prácu. Aj pre neskúsených to trvá len niekoľko minút.

  3 režimy výkonu: nízky, stredný a veľmi vysoký výkon. Prepínanie z jedného režimu na druhý sa vykonáva pomocou dodaného diaľkového ovládania alebo pri prepínaní snímač pohybu aktivuje maximálny výkon od 30 % do 100 %.

  V prípade výpadku prúdu budete v bezpečí! Vďaka výkonnej lítium-iónovej nabíjateľnej batérii máte zaručených 48 hodín plného výkonu (350 000 lúmenov) aj pri zamračenom počasí počas 2 dní.

  Maximálne dobitie za menej ako 4 – 5 hodín.

  Prečo je toto solárne pouličné osvetlenie také výnimočné?

  Ako si objednáte?

  Vyplňte objednávkový formulár svojimi údajmi.

  Do hodiny vám zavoláme späť a potvrdíme podrobnosti.

  Na doručenie si vyhraďte 24/48 hodín.

  Bezpečne zaplaťte až po prijatí výrobku.

  Recenzie zákazníkov:

  Peter A.
  Peter A.
  Zakúpené 27/02/24
  Leggi Tutto
  Musím povedať, že som si ich kúpil pred niekoľkými mesiacmi a som s nimi veľmi spokojný..... Odkedy som ich nainštaloval, nemal som žiadne problémy, fungujú perfektne, vydržia celú noc, ak je cez deň slnečno, inak zhasnú okolo štvrtej hodiny.
  Jozef D.
  Jozef D.
  Zakúpené 21/01/24
  Leggi Tutto
  Bol som spokojný so všetkým, čo sa týka týchto pouličných svietidiel: cena, technika inštalácie, odolnosť voči poveternostným vplyvom, svetelný lúč, ktorý vydávajú, jednoduchá inštalácia, pohodlie pri používaní diaľkového ovládania.... Skrátka, odporúčame ich tým, ktorí majú veľké priestory a chcú ich osvetliť bez použitia elektriny v byte.
  Anna S.
  Anna S.
  Zakúpené dňa 21/03/24
  Leggi Tutto
  Je to pekná veľká lampa a dáva pekné svetlo, ešte som ju správne nenainštaloval, ale len dočasne a nemôžem povedať o životnosti batérie, ale aj keď je zima, vidím, že zostáva zapnutá celú noc, zlepšuje polohu svetla s detekciou prítomnosti, som veľmi spokojný
  Precedente
  Successivo

  DO VYPREDANIA ZÁSOB

  Dnes je EcoLight® váš

  len za 69 €
  namiesto 138 €

  Ponuka sa končí...

   Vyplňte objednávkový formulár   Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.

   Samozrejme, ak nie ste spokojní, máte 30 dní na to, aby ste nás kontaktovali a požiadali o vrátenie plnej sumy za tovar.

   Áno, naši zákazníci najčastejšie používajú bezpečnú platbu pri doručení zásielky.

   Objednávku dostanete najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

   Áno, okrem dvoch rokov podľa zákona získate aj ďalšie dva roky záruky.

   Áno, môžete vyplniť objednávkový formulár a počkať na telefonát niektorého z našich operátorov, ktorý vám poskytne informácie a vyrieši prípadné problémy.

   Contact

   Customer service available:

   9 a.m. to 8 p.m. Monday through Saturday

   +34 3451401222

   Information

   Genius Spa – Via Lavandaie del B. 193 

   25100 Brescia BS

   Va t938655289

   Term &  Conditions
   Privacy Policy
   Cookies Policy

   Copyright © 2024 EcoLight®

   This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

   Articles, stories, and reviews recounted on this site represent “advertorials/advertorials” so what is reported is for informational purposes only to get a sense of the potential (which always remains conditional, however) of what is then illustrated on the following page (which can be reached by clicking on the links in the various articles) or in the iframe form (scripts embedded on our site and which allow you to place an order for a product or service directly on the site itself).