50% DO VYČERPANIA ZÁSOB

BladeCraft Pro®

Objavte skutočný pôžitok z čerstvo nakrájanej vône a chuti s novým profesionálnym krájačom z nehrdzavejúcej ocele s reznou kapacitou 0 až 25 mm

Presné rezy, intenzívne chute a nulové kompromisy pre jedinečný gastronomický zážitok

Ponuka končí...
Len pre dnešok Krájač

váš len za 119€

namiesto 247€

  Vyplňte objednávkový formulár  Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.
  Váš spojenec v kuchyni presne rezať mäso, syr, údeniny, chlieb a zeleninu s mimoriadnou ľahkosťou.. Kombinácia prenosnosti a všestrannosti na splnenie všetkých vašich kulinárskych potrieb
  Premeňte svoje večery s priateľmi na nezabudnuteľných večierkoch! S kompaktným krájačom sa krájanie plátkov mäsa, údenín a syrov stane hračkou. Urobte všetko krajším a zábava bez toho, aby vás vyčerpala. Pripravte sa prekvapiť a potešiť svojich hostí s ľahkosťou a štýlom!
  Exkluzívny motor s priamym pohonom: sila a ticho v jednom. S menej ako 60 decibelov, reže presne a pokojne. Krájanie sa stane vzrušujúcim a nerušivým zážitkom.
  Kombinácia jednoduchosti a praktickosti: komponenty z nehrdzavejúcej ocele umývateľné v umývačka riadu. Vďaka nám je čistenie hračka, ktorá šetrí čas a námahu.

  Čím je taká výnimočná?

  Ako si objednáte?

  Vyplňte objednávkový formulár svojimi údajmi.
  Do hodiny vám zavoláme späť a údaje potvrdíme.
  Na doručenie zásielky si vyhraďte 24/48 hodín.
  Zaplaťte bezpečne až po jej prijatí.

  Hodnotenie zákazníkov:

  Jana S.
  Jana S.
  Zakúpené dňa 27/02/24
  Leggi Tutto
  Odkedy som si kúpil tento krájač, príprava aperitívov s priateľmi sa stala potešením. Presne krája syry a údeniny, takže každé jedlo vyzerá ako majstrovské dielo.
  Petr S.
  Petr S.
  Zakúpené 21/01/24
  Leggi Tutto
  Nemôžem si pomôcť, ale musím tento krájač pochváliť! Vďaka jeho presnému nastaveniu hrúbky môžem konečne pripraviť chlieb presne tak, ako ho mám rada: veľmi tenký na chrumkavé krutóny alebo hrubší na chutné plnené sendviče. Je to, akoby bol každý krajec ušitý na mieru podľa mojich želaní.
  Martina S.
  Martina S.
  Zakúpené dňa 21/03/24
  Leggi Tutto
  Toto je prvýkrát, čo som si kúpil krájač. Som rád, že som ho dostal. Veľmi ľahko sa používa. Môžete priamo nastaviť hrúbku, ktorú chcete krájať, od 0 do 25 mm. Obávala som sa veľkosti, keďže je elektrický, ale zistila som, že je ideálny pre moju kuchyňu. Použila som ho na krájanie mrazeného mäsa a naozaj mi ušetril čas. Takisto sa ľahko čistí, v podstate ho len utriete.
  Precedente
  Successivo

  DO VYPREDANIA ZÁSOB

  Len pre dnešok Krájač

  váš len za 119€

  namiesto 247€
  Offerta in scadenza...

   Vyplňte objednávkový formulár   Vyplňte nezáväzný formulár a operátor vás bude okamžite kontaktovať, aby potvrdil vaše údaje a odpovedal na vaše otázky.
   Samozrejme, ak nie ste spokojní, máte 30 dní na to, aby ste nás kontaktovali a požiadali o vrátenie peňazí za celý tovar..
   Áno, naši zákazníci najčastejšie používajú bezpečnú platbu pri doručení zásielky.
   Objednávku dostanete najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
   Áno, okrem dvoch rokov podľa zákona získate aj ďalšie dva roky záruky.
   Áno, môžete vyplniť objednávkový formulár a počkať na telefonát niektorého z našich operátorov, ktorý vám poskytne informácie a vyrieši prípadné problémy.
   Contact

   Customer service available:

   9 a.m. to 8 p.m. Monday through Saturday

   +34 3451401222

   Information

   Genius Spa – Via Lavandaie del B. 193 

   25100 Brescia BS

   Va t938655289

   Term &  Conditions
   Privacy Policy
   Cookies Policy

   Copyright © 2024 Genius®

   This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

   Articles, stories, and reviews recounted on this site represent “advertorials/advertorials” so what is reported is for informational purposes only to get a sense of the potential (which always remains conditional, however) of what is then illustrated on the following page (which can be reached by clicking on the links in the various articles) or in the iframe form (scripts embedded on our site and which allow you to place an order for a product or service directly on the site itself).